GOŚCINIEC ZAMKOWY


GOŚCINIEC ZAMKOWY

ul. Staropolska 5

43-410 Kończyce

tel.:+48 32 47 58 091 

e-mail: zamek@konczyce.pl

www.zamek.konczyce.pl

Hostinec Zámek“ v Kończyce Malé, okrese Zebrzydowice, kraj Sleszský, je ideálním místem pro cestovatele, kteří hledají relaxaci , nebo kteří chtějí pořádat různé soukromé, nebo firemní akce .

Hostinec se nachází v příjemném a klidném prostředí v parku, na břehu malebného rybníka. Jedinečnou atmosféru našeho hotelu dotváří architektonicky historická stavba na počátku XV století s kombinaci moderními interiéry. Snažíme se, aby naši hosté zde byli, jako doma a vždy se k nám vraceli.

Proč nás navštívit a strávit příjemné dny.

výborná lokalita – jsme v městě Kończyce Malé, asi 13 km od Těšína a asi 14 km od Jastrzębia Zdroju. Můžete se k nám dostanete silnici č.937

Poměr kvality a nízké ceny tj. „Hostinec Zámek“ poskytujeme služby nejvyšší kvality na evropské úrovni , krásné a vkusně zařízené pokoje za ceny nejnižší v blízkém okolí.

Historické interiéry a tradiční polská kuchyně našeho zámku vám umožní strávit nezapomenutelné chvíle. Tradiční staropolská kuchyně se podává v našem rytířským sále, zde můžete vychutnat si krajové speciality.

Rytiřská krčma otevřena do 24 / h – unavený poutník najde vždy své ideální místo, třebas zahřát u krbu a vypít dobrý ušlechtilý nápoj.

Dokonalost v pořádání akcí – je podepřeno lety našimi zkušeností. Pořádáme akce, které Vám navždy utkví v paměti. Jsou dokonalé. Největší odměnou je pro nás naši spokojení zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí.

Těšíme se na Vaší návštěvu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *