Jodełka okrasná školka

Jodełka

Okrasná školka, stromky, keře,

návrhy a realizace zahrad

ul. Pomnikowa 27
47-451, Bieńkowice

Tel.:+48 661 588 358
Tel.:+48 606 308 924

E-mail.: biuro@jodelka.info

www.: https://www.jodelka.info/

FB.:https://www.facebook.com/jodelka.info

Otvírací doba

Po – Pá 07:00 – 16:30
So 09:00 – 15:00

Jsme rádi, že Vám můžeme představit nabídku okrasných stromků, keřů a rostlin pro Vaše zahrady, které se vyrábíme v naší školce.

Vyrábíme a prodáváme okrasné stromky a keře.

Okrasná školka Bieńkowice má více jak 24ti letou tradici. Vždy se soustředila na pěstování okrasných keřů, stromů, jehličin a vřesovištních rostlin. V posledních letech rozšířila nabídku také o trvalky a okrasné trávy.
Naše rostliny jsou pěstovány v kvalitních substrátech, pod řízenou závlahou, pravidelně hnojena a pod stálou kontrolou, tak aby se Vám, na Vaši zahradu dostaly rostliny podle Vašich představ, které rychle zakoření a potěší Vás svoji krásou.

Máme tu desítku hektarů zahradní farmy s dlouholetými zkušenostmi ve výrobě okrasných rostlin. Prodáváme dekorativní stromky a dekorativní keře.

Každodenní úsilí a tvrdá práce nás posiluje v tom, co děláme. Po mnoho let jsme získali důvěru zákazníků, kteří nakupují naše výrobky od nás.

Vysoká kvalita
Rostliny se pěstují v kontejnerech.
Díky tomu obdržíte rostliny s velmi dobře rozvinutým kořenovým systémem. Posíláme rostliny dobře rozvinuté, se silně vyvinutým kořenovým systémem.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *