ADEX
Ułanowski Adam.
Firany, zasłony, rolety, karnisze, meble
záclony, rolety, závěsy, garnyže, nábytek
ul. ks. Antoniego Janusza 4
43-410 Zebrzydowice
Telefon:+48 32 469 35 27
E-mail: adex-meble@o2.pl

Firma „Adex“, Ulanowski Adam F.h.u, byla založena v prosince 2005. Patří mezi deset nejlépe hodnocených firem v pohraničí na Slezsku. Podniká v sortimentu záclon, stínicí techniky, garnyží a nábytku.
Již od roku 1991 se firma zabývá prodejem dekorativních prvků. Naše nabídka garnyží a záclonových tyčí je velmi široká a je pravidelně doplňována o nové typy garnýží, záclonových tyčí, záclon a závěsů. Namátkou vybíráme například sérii garnýže a záclonové tyče dřevěné, garnýže a záclonové tyče Free, dále garnýže a záclonové tyče drážkované, garnýže a záclonové tyče kroucené a garnýže a záclonové tyče hranaté nazvané Prestige.

V současné době Vám můžeme nabídnout naše služby a zboží nejvyšší kvality a originálního designu. Již dávno pominuly doby, kdy byly tyto záclonové konzole jen nevzhledné dřevěné desky, nutné k zavěšení záclon a závěsů. Dnešní garnýže jsou spojením krásy, vkusu a účelnosti.
Našim zákazníkům nabízíme prodej a kompletní realizaci záclon, závěsů, garnýží všech cenových kategorií od renomovaných firem na klíč. Naše firma se zabývá návrhy a realizacemi textilních dekorací. Navrhujeme a realizujeme nejen okenní dekorace, ale pro zpříjemnění Vašeho interiéru i nábytek

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, neboť jeho spokojenost, je u nás na prvním místě.

Největší výběr záclon a závěsů – Římské rolety – Japonské stěny – Kovové garnýže –
Záclonové kolejnice na míru – Rolety den a noc – Látkové rolety – Žaluzie Plissé

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *