AUTO SERWIS KUKLA – SOSNA


AUTO SERWIS
Kukla – Sosna
ul. Bogumińska 50
44 – 300 Wodzislaw Ślaski
Tel.: +48 602 104 239

 

Vítejte v autoservisu AUTO SERWIS KUKLA – SOSNA
Naše heslo „kvalita, rychlost, spokojenost zákazníka a především poctivost“ je potvrzováno stále se rozšiřující skupinou zákazníků.

Naši vysokou profesní odbornost neustále rozšiřujeme každoročním školením diagnostických systémů komfortní elektroniky, mechanických postupů a dalších profesionálních disciplín. Naší prioritní snahou je udržet před konkurencí náskok díky vysoké kvalitě prováděných prací a precizním servisem nadstandardních služeb.

Poskytujeme veškeré servisní práce pro všechny značky vozidel. Nabízíme jak běžné servisní úkony, tak i složitější opravy. 

Opravy naftových i benzínových vozidel, výměna brzd, obložení, výměna oleje. Naše dílny jsou vybaveny nejmodernější autoopravárenskou technologií, takže můžeme zaručit, že o Vaše vozidlo bude kvalitně postaráno.

Společnost je držitelem uznávaných certifikátů. Máme šetrný přístup k životnímu prostředí.

Poskytuje odborný autoservis a pneuservis. Zajišťujeme komplexní služby
Veškeré úkony jsou prováděny po konzultaci s našim zákazníkem, aby měl od předání až po převzetí svého vozu stálý přehled nad tím, co se s jeho vozem děje.

Přidejte se k nim, budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Nabídka autoservisu:

Mechanické práce – Diagnostika elektroniky – Plnění klimatizace – Geometrie – Pneuservis Dekarbonizace motoru – Servisní prohlídky – Diagnostika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *