BLACH STAL

ul.Stawowa 40

Cieszyn

43-400 Cieszyn

tel. +48 33 479 75 00

+48 509 004 021

E-MAIL.: cieszyn@blachstal.pl

www. blachstal.pl

Firma Blach-Stal byla založena v roce 1994. Během 21 let dynamického rozvoje se stala jedním z největších výrobců střešních plechů v Polsku. Máme 41 obchodních zastoupení v Polsku a 6 obchodních zastoupení na Slovensku.

My si Vám dovolujeme představit Obchodní zastoupení v CIESZYNIE, které patří mezi nejlepší.

Dodavatelé surovin pro výrobu střešní plechové krytiny a střešní tašek jsou největšími vyrábějící firmy světové ocelářské velmoci: ArcelorMital, Tata Steel, německý ocelárna ThyssenKrupp.

Společnost nabízí více druhů trapézových plechů a plechové střešní krytiny. Všechny jejich profily nabízejí širokou škálu barev.

Společnost Blach Stal nabízí kompletní střešní systém (střešní plechy, příslušenství, oplechování, okapové systémy atd.).

Blach Stal má svůj vlastní specializované dopravní vozový park s více než 25 vozidel určených výhradně pro přepravu střešní krytiny a jejich doplňků

Neustále vyvíjíme své produkty. Zavedli jsme nový nátěr, jako je led krystal, Colorcoat HPS200 ULTRA® nebo moduly plechových dlaždic s kamínky.

Také neustále rozvíjíme své aktivity, tak abychom mohli uspokojit přání naších zákazníků. Jsme také producenty oken „ENERGO+PHZ. Používají CERTIFIKAT pro pasivní domy

V naší nabídce máme také keramické obklady značky CREATON, včetně střešních oken a posuvných dveří. Díky dlouhodobé spolupráci, jsme schopni nabídnout našim zákazníkům velmi atraktivní ceny.

Máme různé promoční ceny na naše výrobky. Střešní krytinu již u nás nakoupíte od 150,- Kč včetně DPH.

Všechny produkty firmy Blach Stal dodáváme na míru, dle přání zákazníka

Těšíme se na Vaši návštěvu u nás v Cieszynie na prodejně.

3 komentáře

  1. Dobrý den.Chtěl bych vědět, zda prodáváte hliníkové střešní tašky AL Torento Roco hnědá, červená, nebo jiné hliníkové tašky a v jaké ceně. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *