DWOREK NAD STAWEM restaurace, hotel


DWOREK NAD STAWEM

Hotel, restaurace, konferenční-svatební sál

ul. Mlodzieźowa 300k

44-373 Wodzisław Śląski

tel.: +48 32 451 73 23

mob.:+48 661 334 687

Rezervace: +48 532 438 230

dworeknadstawem@interia.pl

www.dworeknadstawem.pl

Vítejte na Hotelu „DWOREK NAD STAWEM“

Hotel „DWOREK NAD STAWEM“ je luxusní komplex, který si zaslouží zvláštní pozornosti všech. Kdo z Vás dovedete ocenit dobrou kuchyni na špičkové úrovni, v příjemném domácím prostředí a je rád obklopený nedotčenou přírodou, ten by mněl zamířit k nám do Hotelu „DWOREK NAD STAWEM“.

Najdete zde tradiční polskou pohostinnost. Toto zařízení je jedinečné svého druhu. Nachází se daleko od městského shonu, dává Vám jedinečnou příležitost k relaxaci a spoustě zábavy. Lidé, kteří ocení komfort a kvalitní služby jsou zde vítání. V naší nabídce najdete také vynikající, domácí stravování. Náš catering sklízí úspěch v širokém okolí.

RESTAURACE

Jídla podávaná v naší restauraci jsou vždy nejlepší pokrmy tradiční polské kuchyně. Kulinářské umění kuchařů a naše nabídka určitě uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších gurmánů. V naši kuchyni používáme nejlepší a vždy čerstvé suroviny.

Roční období – je také příležitost pro nás, abychom Vám představili nejzajímavější sezónní pokrmy našeho jídelního lístku. Stylově venkovní posezení, klidné a příjemné prostředí jsou aspekty, které přitahují velký počet zákazníků.

Otvírací doba: po. – čt. : od 13:00 do 22:00 hod.

jídlo vydáváme do 21:45 hod.

pá. – so. : od 12:00 do 23:00 hod.

jídlo vydáváme do 22:45

ne.: od 11:00 do 22:00 hod.

jídlo vydáváme do 21:45 hod.

tel. +48 32 451 73 23

SVATEBNÍ SÁL – Náš hotel již uspořádal řadu svatebních hostin. Od intimních-malých obřadů pro 20-30 osob až po velké svatební hostiny pro více než 180 lidí. Vždy byla každá svatba dokonale plánována. Od výzdoby, přes svatební menu-hostinu až po zábavu s tímto významným dnem spojeným. Tento den je i pro nás prioritou

KONFERENCE – „HOTEL DWOREK NAD STAWEM“ je ideálním místem nejenom pro volný čas, ale i pro obchodní jednání i prestižních organizací. Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti pořádání sympozií, seminářů, konferencí a školení. Komfortní klimatizované konferenční místnosti vybavené moderní technikou, je připravena přivítat až 200 osob. Zajišťujeme catering během konference dle domluvy.

UBYTOVÁNÍ – Nabízíme komfortní ubytování, ve kterém si dobře odpočinete. A můžete zároveň strávit nezapomenutelné chvíle v okouzlujícím klidném místě. Hotel „DWOREK NAD STAWEM“ je velkolepý komplex, který se nachází v malém městečku, skrýt v lesním porostu poblíž rybníka, obklopen bujnou zelení. Apartmány jsou vhodné pro obchodní cestující, jednotlivě nebo ve skupinách. Pro ty, kteří kombinují komfort v atraktivním prostředí za rozumnou cenu v příjemné rodinné atmosféře. Pokoje jsou vybaveny TV, trezorem, minibarem a WIFI. Dojem umocňuje extrémní pohodlí v prostorné moderní koupelny.

Komfortní pokoje mají krásný nábytek a židle a příjemné náladové osvětlení. Každý, kdo stráví u nás jen jednu noc, plně pochopí význam slov pohodlí a komfort.

CENNÍK UBYTOVACÍCH SLUŽEB

Pokoj pro 2 osoby 160 zł

Pokoj pro1 osobu 110 zł

Přistýlka 50 zł / osoba

Snídaně 20 zł / osoba

V okolí našeho „HOTELU DWOREK NAD STAWEM“ se nacházejí krásná místa, jako jsou:

vodopády a fontány, rybník a můžete obdivovat koně a labutě.

TĚŠÍME SE NA VAŠÍ NAVŠTĚVU !!! JEN 25 KM OD HRANIC S ČR V CHALUPKÁCH !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *