Euro Okna i Drzwi


Euro Okna i Drzwi S.C.

Iwona a Jarosław Węzka

okna, dveře

ul. Arki Boźka 11

44-335 Jastrzebie Zdrój

tel.: +48 32 474 14 14

email: eurooknaidrzwi@poczta.fm

http://eurooknaidrzwi.pl/

Vítejte !!!

Jsme firma s několikaletou zkušeností a specializujeme se na prodej a montáž dveří, oken, garážových vrat a venkovních žaluzií.

Nabízíme výrobky řady známých polských společností: Porta, DRE, Drutex, Wisniowski, Mirola, Krajewski.

To nám umožňuje uspokojit každého klienta.

Dveře venkovní

Dveře jsou jedním z nejdůležitějších součástí domácnosti. Měl by být dostatečně robustní, aby byla zajištěna bezpečnost domu, bytu. A odradit potenciální zloděje, zároveň by měli vypadat esteticky a byli dobře zakomponované do fasády domu. Dobře zvolené venkovní dveře je dobrá investice na celé roky. Naše společnost Vám umožní vybrat ze široké škály-modelů venkovních dveří .

U nás můžete zakoupit venkovní dveře kovové, dřevěné různé barvy, kování atd. Jsme schopni Vám zajistit i dveře atypické !!!

Dveře vnitřní

Interiérové dveře jsou také důležitou součástí domu. Estetika, funkčnost a odolnost jsou klíčovými faktory pro dobré – kvalitní dveře. Naše společnost vám pomůže vybrat a nainstalovat dveře, které se perfektně hodí pro Váš interiér.

Také i vnitřní dveře Vám jsme schopni zajistit v Atypických rozměrech, dle Vašeho přání.

OKNA

Profil GL SYSTEM

pětikomorový profilový systém se stavební hloubkou 70 mm, s dorazovým těsněním.

Systém GL SYSTEM je vlastním konstrukčním řešením společnosti DRUTEX, je stvořen pro klienty, kteří oceňují funkčnost estetiku a modernost. Pětikomorová stavba profilů s odpovídajícím těsněním skel a rámů zaručuje stabilitu a skvělou tepelnou izolaci. Okna zhotovená v systému GL SYSTEM jsou nabízená v různých provedeních. GL SYSTEM dává možnost nabízet klientům okna splňující všechny funkční požadavky a současně i požadavky estetické, kdy zaoblené linie profilů odpovídají nejnovějším trendům v oblasti výroby plastových oken Systém je dostupný také ve verzi s nepřesazeným okenním křídlem

Výhody profilu GL SYSTEM:

Pětikomorová stavba profilů umožňuje dosáhnout vynikajících tepelně izolačních hodnot a perfektní stability. Díky skladbě vnitřních profilových komor, těsnění, a užití izolačních skel získáváme možnost značného zredukování ztrát tepelné energie, tím i snížení nákladů na vytápění.

  1. pětikomorová stavba a stavební hloubka 70 mm zaručují optimální tepelnou a akustickou izolaci
  2. specifický tvar a osazení těsnění EPDM ve speciálních drážkách zaručuje optimální izolaci a dlouholeté používání.
  3. 13 mm přesunutí osy kovací drážky od hrany rámu umožňuje použití širších rámových uzávěrů, tím i zvýšení odolnosti proti vloupání.
  4. moderní design odpovídá posledním trendům v segmentu plastových oken
  5. možnost použití široké škály izolačních skel
  6. skryté podskelní těsnění.
  7. velká armovací komora pro použití dostatečně dimenzované výztuže.
  8. vnitřní hladké plochy.

Garážová vrata

Garážová vrata výroba, prodej, montáž, servis.

Jsme autorizovaný prodejcem společností Wisniowski, MIROLA, Gerda, BIG-TOR. Na přání zákazníka a v případě průmyslových vrat. Provádíme všechna měření, ve shodě s územním plánováním a poskytneme odhad nákladů. Instalace a montáž dveří provádíme s naším servisním týmem, který je speciálně vyškolený s autorizovaným výrobcem.

Těšíme se na Vaši návštěvu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *