MEBLE PORWOŁ


MEBLE PORWOŁ

/nábytek/

ul. Raciborska 130

44-280 Rydułtowy 

na světlech

tel.:+48 534 290 094

e-mail: mebleporwol@gmail.com

www.mebleporwol.pl

Otvírací doba:

Po – Pá : 09.00 17.00

So : 09. 00 – 13.00

Firma „Nábytek Porwol“ existuje na trhu od roku 2013, ale naše zkušenosti se datují od roku 2006.

V průběhu let se dynamicky rozvíjíme pomocí nových a pokročilých technologií. Několikrát do roka se aktivně účastníme na veletrzích. Také stále se vzděláváme v našem oboru s novými produkty, které přicházejí na polský trh. Stavíme vysoké standardy pro naší firmu a naše pracovníky. Výzev se nebojíme. a my se nebojíme. Používáme praktické a osvědčená řešení. Často používáme složitou technologií, která je na trhu bezkonkurenční. Spoléháme na kování z nejlepších světových společností, jako jsou Blum, Peka, Hettich, Aluprofil atd. Požíváme materiály, ze kterých vytváříme robustní a velmi kvalitní. Náš nábytek potěší Vaše oko zákazníka.n

K dispozici máme širokou škálu materiálů a barev. Mimo jiné, dřevotřískové desky, MDF lakované, fólie, akryl, sklo, dřevo, dýha, a mnoho dalších.

Pro objednání kuchyně uděláme profesionální 3D vizualizaci zdarma!!!

Kromě nábytku, který Vám vyrobíme dle Vašeho přání a návrhu Vám můžeme dodat spotřebiče renomovaných výrobců pro Vaši domácnost.

Dále Vám můžeme nabídnou: ložnice, skříně, nábytkové stěny, komody, skříně, nábytek pro kancelář, hotely, ubytovny, stoly konferenční, lavice, nábytek pro koupelny a mnoho dalšího.

Vaše rozhodnutí pro výrobu nábytku u naší firmy „Meble Porwoł“ máte jistotu, že jste si zvolili nejvyšší kvalitu vybavení a materiály. Konečný produkt bude proto nejen krásný, ale i praktický.

„Krása je pro každého něco jiného, ​​ale funkce – je stejná pro všechny.“

Náš specializovaný tým Vám poradí s návrhem kuchyně. Rádi Vás uvítáme v našem kuchyňském studiu. Zde si můžete prohlédnout plné a různé vybavení kuchyňských linek, kuchyňského nábytku, skříní atd. Kromě toho máme spotřebiče renomované společnosti, které si můžete u nás objednat za atraktivních podmínek.

Naším hlavním cílem je spokojený klient-zákazník.

Těšíme se na Vaši návštěvu!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *