MEBROLL


MEBROLL

/nábytek na míru/

ul. Bosacka 52

47-400 Racibórz

tel.:+48 793 332 285

e-mail: mebroll@interia.pl

www.http://www.mebroll.pl

Otvírací doba:

Po – Út: 08.00 – 16.00

So – 09.00 – 13.00

Firma „MebRoll“ působí na Polském trhu již více než sedm let, neustále rozšiřuje sortiment výrobků pro své zákazníky.

Od svého vzniku MebRoll má své hlavní sídlo na ulici Bosacka v Ratiboři – předtím měl jen část dílny a malé kanceláře, ale v roce 2016 byl zakoupen další prostory Bosacka 52 – takzvaný showroom, kde si zákazníci mohou prohlédnout ukázkové projekty, dubové podlahy, kuchyně, skříně a další nábytek vyrobeny na míru.

Zde je možná konzultace s odborníky. Zde také pro naše klienty vytváříme bezplatné projekty s vizualizaci požadovaného nábytku ve 3D. Zároveň Vám provedeme bezplatnou kalkulaci a dozvíte se také předpokládanou realizaci a ukončení projektu.

Máme vlastní dílnu s kvalifikovaným personálem a rozsáhlým parkem výrobních strojů. Tak všechny procesy související s výstavbou nábytku mohou být řádně provedeny. V důsledku toho jsme schopni plnit objednávky rychleji a mít jistotu, že náš zákazník obdrží nejvyšší kvalitu výrobku.

Vyrábíme nábytek na míru v rozmezí od skříní, galéry pro neobvyklé vnitřní konstrukci – vždy v souladu s myšlenkou a představou zákazníka.

V našich projektech používáme materiály od předních výrobců z celého světa, což je důvod, proč nábytek u nás mají dobrou kvalitu po mnoho let.

Mnoho zákazníku s přihraničí již mají velmi dobré zkušenosti s naší firmou.

Na všechny naše výrobky máme 5-ti letou záruku !!!

Zákazníci s portálu www.polinzert.com mají slevu !!!

Těšíme se na Vaši návštěvu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *