JERZY GRUD Galeria Barw


Galeria Barw

/centrum barev/

                              P.U.H. JERZY GRUD                             
ul.Kościuszki 6
47-400 Racibórz

Otvírací doba:
po.-pá.: 07:00-18:00
so.: 08:00-14:00

Tel.: +48 32 415 30 15
Mob.: +48 696 455 148

Email: hurtownia.grud@interia.pl

www.:http://www.grud-raciborz.pl/

CENTRUM MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

/stavební materiál/

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE
„GRUD“ SP. Z O.O. – RAMPA
ul. Kolejowa 10A
47-400 Racibórz

Otvírací doba:
po.-pá.: 07:00-16:00
so.: 08:00-13:00

Tel.: +48 32 415 31 23
Mob.: +48 696 455 139

Email: cmb.grud@tlen.pl

www.:http://www.grud-raciborz.pl/

Všechno to začalo před více než 40 roky …….

V roce 1970 se mladý řemeslník Jerzy Grud rozhodl otevřít svou první firmu, která na začátku poskytovala malé stavební opravy, zejména malování bytů. Znalosti v oboru, stejně jako vize majitele nasměrovali činnost firmy k obchodní činnosti.

A tak v roce 1991 byla první prodejna na ulici. Opawskiej 65 v Ratiboři. S nárůstem poptávky po stavebních materiálů, se rozhodl rozšířit svou společnost pro velkoobchodní a maloobchodní činnost v oblasti stavební a barev.

Dnes jsme prosperující společnost s bohatou historií a zkušenostmi.

Naší firmu tvoří Velkoobchod a maloobchod s barvami a stavebním materiálem.

Většina zaměstnanců jsou u nás od počátku založení společnosti, která pozitivně ovlivňuje profesionalitu při kontaktu se zákazníky. Profesionální a přátelský přístup, náš znak po celou dobu trvání naší firmy. Dbáme na vzdělávání a zvládnutí nových technologií.

Stále rozšiřujeme úspěšnou strategii společnosti a učinil nás stabilní a konkurenční společnosti na místním trhu.

Náš sortiment zahrnuje největší výběr barev v regionu. Máme širokou škálu výrobků od standardních až po luxusní, a zároveň ve všech cenových relacích.

Jsme hlavním představitelem regionu známých a renomovaných značek – Caparol, Ceresit, Sigma, Sika atd. U nás provádíme míchaní barev pomocí počítače a nejmodernější techniky.

Nabízíme:

Centrum barev – vnitřní, venkovní, dekorační, strukturální, akrylové, latexové, emulze do stěn, stropů. Barvy pro kuchyně, koupelny, radiátory, bazény. Barvy chlorkaučukové, antikorozní, protiplísňové, emailové, dekorační na dřevo i železo, pigmenty. Barvy ekologické.

Centrum stavebního materiálu – omítky vnitřní venkovní, sádrové omítky ruční, strojové, hladké omítky, cementové, cementové vápenné, stavební chemie, tmely, cihly plné duté, klinkerové cihly, keramika stavební, OSB desky, porotherm bloky, hydroizolace, zateplovací materiál, střešní krytina, střešní svody-ryny okapy, komínové systémy, stavební nářadí a mnoho dalšího materiálů.

Těšíme se na Vaší návštěvu !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *