Sklep GLAZURA


Sklep GLAZURA

dlažba, obkladačky, terakota

Andrzej Plura

ul. Kolejowa 18

47-400 RACIBÓRZ

tel.:+48 882 670 099

sklep.glazura12@gmail.com

 

Stavební – opravárenská firma Andrzeje Plura vznikla již v roce 2003. Začínal na zednických obkladačských pracích. Za 12 let úspěšné činnosti se specializací na vnitřní obklady koupelen, kuchyní atd. se rozhodl, že otevře obchod i s materiálem pro tyto práce.

S pohledu odborníka za ty roky již zná potřeby zákazník pro pokládku obkladů. Nad tímto vlastně založil svoji obchodní činnost. Najdete zde tmely, lepidla, stěrky a další materiál, který potřebuje nejenom řemeslník, ale i běžný člověk, který nemá problém si doma něco v tomto oboru vytvořit.

Obklady do koupelny a koupelnové dlažba jsou stále hlavními dominantami, které určují vzhled vaší koupelny. Inspirujte se v ucelených koupelnových sériích jednotlivých značek nebo vybírejte konkrétní obklad do koupelny nebo dlažbu do koupelny dle svých potřeb a vkusu. V naší nabídce naleznete obkladačky a dlaždice různých barev, formátů, dekorů a povrchových úprav, stejně jako dnes tolik populární mozaiky nebo luxfery.

Spolupracuje s řadou firem nejenom s oblasti obkladaček, tmelů, lepidel, začisťovacích hran, armatury pro koupelny, sprchovací kabiny, baterie pro umyvadla a vany. A to vše od renomovaných firem.

Kromě materiálu, který u nás můžete zakoupit, Vám můžeme Vaši koupelnu udělat od vyprojektování až po řemeslnické práce.

Uvítáme Vás u nás v obchodě. U obchodu velké parkoviště.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *