TGS – koupelnové studio


TGS – salon łazienek

/koupelnová studia/

ul. Bogumińska 12

44-300 Wodzisław Śląski

tel: +48 698 684 389

e-mail: wodzislaw@tgs.pl

http://tgs.pl

Otvírací doba:

Po – Pá: 09:00 – 17:00

So: 09:00 – 13:00

TGS je celostátní síť salonu-studia koupelen.

koupelny od nás jsou jak od boha

Představujeme Vám „TGS Wodzislaw Šl.“, která se nachází asi 10 km od hraničního přechodu v Chalupkách. Zde najdete na rozloze 1 500m2 vše pro Vaší koupelnu. Naleznete mnoho inspirací v mnoha desítek hotových interiéru koupelen. Máme široký sortiment (asi 1000 modelů), keramických obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, kabiny, vany a sanitární techniky.

Díky spolupráci s největšími polskými výrobci se neustále rozšiřuje naše nabídka. Nabízíme výrobky nejvyšší kvality za přijatelné ceny.

Většina vystavených prezentací jsme schopni zajistit v naších centrálních skladech v Ruda Ślask a Bytomi. Tím můžeme Vaši objednávku realizovat ve velmi krátké době. Při větším objemu můžeme zavést na místo dle potřeb zákazníka.

Dodáváme zdarma.

Nemáte jasnou představu o Vaší koupelně???

Nevadí v našem salonu – studiu Vám můžeme vypracovat návrh koupelny v designu 3D ZDARMA! Vše dle Vašich návrhu. Pro zpracování nám stačí rozměry koupelny, potřebujeme znát umístění dveří, oken a různých výklenku a vše zpracujeme společně.

Profesionální služby a zkušenosti našich zaměstnanců, je, že vám můžeme pomoci při výběru správného produktu.

Za naše prodejní výsledky jsme v roce 2011, obdrželi „Business Gazelle“ cenu udělenou „Puls Biznesu“. Toto ocenění potvrzuje naše obchodní důvěryhodnost a osvědčení o dobrém obchodním partnerovi.

U nás najdete výrobky firem: OBKLADY PILCH, FERRO, ARMATURA, ROCA, DEFRA, DEANTE, OMNIRES, CERSANIT, OMNIRES atd.

U nás dostanete koupit, obklady stěn a podlah do koupelen, vany, koupelnové baterie, sprchové kouty, wc, vodní filtry, nábytek do koupelny atd.

Těšíme se na Vaši návštěvu a spolupráci!!!

Zákazníci s portálu www.polinzert.com sleva na nákup !!!

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *